Всеукраїнський галузево-аналітичний центр розглянув ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОСИСТЕМА - 2" - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ серед діючих компаній галузі (КВЕД 47.41) та підприємств в регіоні Рівненська обл. За результатами фінансово-економічного аналізу 25.04.2024 Всеукраїнський галузево-аналітичний центр розглянув ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОСИСТЕМА - 2" - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ серед діючих компаній галузі (КВЕД 47.41) та підприємств в регіоні Рівненська обл. За результатами фінансово-економічного аналізу
ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОСИСТЕМА-2" було включене в галузевий реєстр 2023 р. ефективних підприємств ГС "Асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва" в рамках програми підтримки та  розвитку підприємств України. 10.04.2024 ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОСИСТЕМА-2" було включене в галузевий реєстр 2023 р. ефективних підприємств ГС "Асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва" в рамках програми підтримки та розвитку підприємств України.
Асоціація економічного розвитку включила ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОСИСТЕМА" (ЄДРПОУ 13969814) в міжгалузевий реєстр ефективних і соціально важливих підприємств по області за 2023 рік. 18.03.2024 Асоціація економічного розвитку включила ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОСИСТЕМА" (ЄДРПОУ 13969814) в міжгалузевий реєстр ефективних і соціально важливих підприємств по області за 2023 рік.
Всеукраїнський галузево-аналітичний центр вніс Підприємство "Інфосистема"-ТОВ у  Реєстр кращих постачальників товарів і послуг та рекомендував до участі у програмі «Вибір споживача 2023» 01.03.2024 Всеукраїнський галузево-аналітичний центр вніс Підприємство "Інфосистема"-ТОВ у Реєстр кращих постачальників товарів і послуг та рекомендував до участі у програмі «Вибір споживача 2023»
Ukrainian Business Award (UBA) номінувала Підприємство "Інфосистема-2"-ТОВ на звання "BUSINESS OF THE YEAR 2023" 23.02.2024 Ukrainian Business Award (UBA) номінувала Підприємство "Інфосистема-2"-ТОВ на звання "BUSINESS OF THE YEAR 2023"
Про Наші Сервісний Центр і Магазин (ознайомчий відео-огляд, Фейсбук) 30.01.2024 Про Наші Сервісний Центр і Магазин (ознайомчий відео-огляд, Фейсбук)
Державний реєстр РРО від 31.05.2023 р. 06.06.2023 Державний реєстр РРО від 31.05.2023 р.
Вітаємо з Новим 2023 роком! Роком перемоги! 01.01.2023 Вітаємо з Новим 2023 роком! Роком перемоги!
Увага! Повідомлення еквайєра ГЕРА-СЕРВІС. 02.12.2022 Увага! Повідомлення еквайєра ГЕРА-СЕРВІС.
Увага! Нестабільність роботи еквайєра ІКС ТЕХНО. 29.11.2022 Увага! Нестабільність роботи еквайєра ІКС ТЕХНО.
Підприємство "Інфосистема-2" ТОВ

Це одна із найдосвідченіших сервісних організацій західних територій України в області комп`ютерної та іншої електронної оргтехніки.

Основний принцип нашої роботи - у Замовника, який придбав оргтехніку або програмне забезпечення у нас, не повинно бути жодних проблем з їх експлуатацією.

На початку діяльності ми займалися тех. обслуговуванням стаціонарних обчислювальних машин серії ЄС та СМ, а пізніше - персональних комп`ютерів.

В 1995р. ми стали дилером фірми “1С” по впровадженню програм бух. обліку.

Згодом складна електронна техніка все більше застосовувалась в роботі і з`явився попит на її сервісну підтримку. 
Так ми освоювали сервіс факсів, копіювальних машин, міні-АТС та іншого офісного обладнання.

Ряд заводів-виробників обчислювальної техніки почали виробляти електронні касові апарати (КА),
які відносяться до групи готової продукції / товарів - реєстратори розрахункових операцій (РРО).
Ми, як  партнери відповідних заводів-виробників, почали електронні КА впроваджувати і обслуговувати.

За касовими апаратами ми освоїли електронне вагове обладнання  та інше торгівельне обладнання.

Всю техніку, продану нами, ми забезпечуємо гарантійним та післягарантійним обслуговуванням.

З усіма виробниками електронної техніки та програмного забезпечення, які ведуть діяльність в Україні, наше підприємство встановило офіційні партнерські відносини.

Підприємство “Інфосистема-2” ТОВ є сервісним центром продукції наступних брендів: Amazon, APC, Braun, Brother, Canon, Dell, Delongi, HP, Moulinex, Philips, Rowenta, Sinbo, Tefal, Viconte, Zelmer, Zyxel та інших.

Підприємство "Інфосистема-2" ТОВ є членом Торгово-промислової палати України з 2001 року.

Підприємство "Інфосистема" ТОВ

Це - авторизований сервісний центр реєстраторів розрахункових операцій (РРО), який обслуговує великі компанії, переважно платників податків на загальних підставах.

Визнання
За даними Національного бізнес-рейтингу та Міжнародного економічного рейтингу “ЛІГА КРАЩИХ” , відповідно до EUROPEAN STANDART RATING, які базуються на даних Державної статистики, Підприємство "Інфосистема"-ТОВ та Підприємство "Інфосистема-2"-ТОВ неодноразово визнані як Лідер галузі на протязі останніх років.

ТОВ "Інфосистема-Рівне"

Це - авторизований сервісний центр реєстраторів розрахункових операцій (РРО), який обслуговує малі і середні компанії, які не є платниками ПДВ.