ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОСИСТЕМА-2" було включене в галузевий реєстр 2023 р. ефективних підприємств ГС "Асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва" в рамках програми підтримки та  розвитку підприємств України. 10.04.2024 ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОСИСТЕМА-2" було включене в галузевий реєстр 2023 р. ефективних підприємств ГС "Асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва" в рамках програми підтримки та розвитку підприємств України.
Асоціація економічного розвитку включила ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОСИСТЕМА" (ЄДРПОУ 13969814) в міжгалузевий реєстр ефективних і соціально важливих підприємств по області за 2023 рік. 18.03.2024 Асоціація економічного розвитку включила ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОСИСТЕМА" (ЄДРПОУ 13969814) в міжгалузевий реєстр ефективних і соціально важливих підприємств по області за 2023 рік.
Всеукраїнський галузево-аналітичний центр вніс Підприємство "Інфосистема"-ТОВ у  Реєстр кращих постачальників товарів і послуг та рекомендував до участі у програмі «Вибір споживача 2023» 01.03.2024 Всеукраїнський галузево-аналітичний центр вніс Підприємство "Інфосистема"-ТОВ у Реєстр кращих постачальників товарів і послуг та рекомендував до участі у програмі «Вибір споживача 2023»
Ukrainian Business Award (UBA) номінувала Підприємство "Інфосистема-2"-ТОВ на звання "BUSINESS OF THE YEAR 2023" 23.02.2024 Ukrainian Business Award (UBA) номінувала Підприємство "Інфосистема-2"-ТОВ на звання "BUSINESS OF THE YEAR 2023"
Про Наші Сервісний Центр і Магазин (ознайомчий відео-огляд, Фейсбук) 30.01.2024 Про Наші Сервісний Центр і Магазин (ознайомчий відео-огляд, Фейсбук)
Державний реєстр РРО від 31.05.2023 р. 06.06.2023 Державний реєстр РРО від 31.05.2023 р.
Вітаємо з Новим 2023 роком! Роком перемоги! 01.01.2023 Вітаємо з Новим 2023 роком! Роком перемоги!
Увага! Повідомлення еквайєра ГЕРА-СЕРВІС. 02.12.2022 Увага! Повідомлення еквайєра ГЕРА-СЕРВІС.
Увага! Нестабільність роботи еквайєра ІКС ТЕХНО. 29.11.2022 Увага! Нестабільність роботи еквайєра ІКС ТЕХНО.
Оновлений Державний реєстр РРО (продаж алкогольних напоїв) 04.08.2022 Оновлений Державний реєстр РРО (продаж алкогольних напоїв)
Підприємство "Інфосистема-2"-ТОВ

Це одна із найдосвідченіших сервісних організацій західного регіону України в області комп`ютерної та іншої електронної оргтехніки. Основний принцип роботи - у замовника, який придбав оргтехніку або програмне забезпечення у підприємства, не повинно бути жодних проблем з їх експлуатацією.

На початку діяльності ми займалися техобслуговуванням стаціонарних обчислювальних машин серії ЄС та СМ, а пізніше - персональних комп`ютерів.

В 1995р. стали дилером фірми “1С” по впровадженню програм бухобліку.

Згодом складна електронна техніка все більше застосовувалась в роботі і з`явився попит на її сервісну підтримку. Так ми освоювали сервіс факсів, копіювальних машин, міні-АТС та іншого офісного обладнання.

Ряд заводів-виробників обчислювальної техніки почали виробляти електронні касові апарати (реєстратори розрахункових операцій), і ми, як їхні партнери, почали їх впроваджувати і обслуговувати.

За касовими апаратами ми освоїли електронне вагове обладнання, холодильне та інше торгівельне обладнання.

Всю техніку, продану нами, ми забезпечуємо гарантійним та післягарантійним обслуговуванням.

З усіма виробниками електронної техніки та програмного забезпечення, які ведуть діяльність в Україні, підприємство встановило офіційні партнерські відносини.

Підприємство “Інфосистема-2”-ТОВ є сервісним центром продукції Amazon, APC, Braun, Brother, Canon, Dell, Delongi, HP, Moulinex, Philips, Rowenta, Sinbo, Tefal, Viconte, Zelmer, Zyxel та інших.

Підприємство "Інфосистема-2"-ТОВ є членом Торгово-промислової палати України з 2001 року.

Підприємство "Інфосистема"-ТОВ

Це - авторизований сервісний центр реєстраторів розрахункових операцій (РРО), який обслуговує великі компанії, переважно платників податків на загальних підставах.

ТОВ "Інфосистема-Рівне"

Це - авторизований сервісний центр реєстраторів розрахункових операцій (РРО), який обслуговує малі і середні компанії, які не є платниками ПДВ.

Визнання

За даними Національного бізнес-рейтингу та Міжнародного економічного рейтингу “ЛІГА КРАЩИХ” , відповідно до EUROPEAN STANDART RATING, які базуються на даних Державної статистики, Підприємство "Інфосистема"-ТОВ та Підприємство "Інфосистема-2"-ТОВ неодноразово визнані як Лідер галузі на протязі останніх років.