Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва включила Підприємство "Інфосистема-2" - ТОВ до Реєстру ефективних організацій, рекомендованих до співпраці. 24.06.2025 Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва включила Підприємство "Інфосистема-2" - ТОВ до Реєстру ефективних організацій, рекомендованих до співпраці.
Спільнота "Ліга кращих" номінувала Підприємство "Інфосистема"-ТОВ для отримання нагороди "Підприємство року 2024" або міжнародної відзнаки "Award for High Reputation 2024". 10.12.2024 Спільнота "Ліга кращих" номінувала Підприємство "Інфосистема"-ТОВ для отримання нагороди "Підприємство року 2024" або міжнародної відзнаки "Award for High Reputation 2024".
Всеукраїнський галузево-аналітичний центр розглянув ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОСИСТЕМА - 2" - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ серед діючих компаній галузі (КВЕД 47.41) та підприємств в регіоні Рівненська обл. За результатами фінансово-економічного аналізу 25.04.2024 Всеукраїнський галузево-аналітичний центр розглянув ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОСИСТЕМА - 2" - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ серед діючих компаній галузі (КВЕД 47.41) та підприємств в регіоні Рівненська обл. За результатами фінансово-економічного аналізу
ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОСИСТЕМА-2" було включене в галузевий реєстр 2023 р. ефективних підприємств ГС "Асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва" в рамках програми підтримки та  розвитку підприємств України. 10.04.2024 ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОСИСТЕМА-2" було включене в галузевий реєстр 2023 р. ефективних підприємств ГС "Асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва" в рамках програми підтримки та розвитку підприємств України.
Асоціація економічного розвитку включила ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОСИСТЕМА" (ЄДРПОУ 13969814) в міжгалузевий реєстр ефективних і соціально важливих підприємств по області за 2023 рік. 18.03.2024 Асоціація економічного розвитку включила ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОСИСТЕМА" (ЄДРПОУ 13969814) в міжгалузевий реєстр ефективних і соціально важливих підприємств по області за 2023 рік.
Всеукраїнський галузево-аналітичний центр вніс Підприємство "Інфосистема"-ТОВ у  Реєстр кращих постачальників товарів і послуг та рекомендував до участі у програмі «Вибір споживача 2023» 01.03.2024 Всеукраїнський галузево-аналітичний центр вніс Підприємство "Інфосистема"-ТОВ у Реєстр кращих постачальників товарів і послуг та рекомендував до участі у програмі «Вибір споживача 2023»
Ukrainian Business Award (UBA) номінувала Підприємство "Інфосистема-2"-ТОВ на звання "BUSINESS OF THE YEAR 2023" 23.02.2024 Ukrainian Business Award (UBA) номінувала Підприємство "Інфосистема-2"-ТОВ на звання "BUSINESS OF THE YEAR 2023"
Про Наші Сервісний Центр і Магазин (ознайомчий відео-огляд, Фейсбук) 30.01.2024 Про Наші Сервісний Центр і Магазин (ознайомчий відео-огляд, Фейсбук)
Державний реєстр РРО від 31.05.2023 р. 06.06.2023 Державний реєстр РРО від 31.05.2023 р.
Вітаємо з Новим 2023 роком! Роком перемоги! 01.01.2023 Вітаємо з Новим 2023 роком! Роком перемоги!




Розпродаж запчастин до побутової техніки Philips, SEB, Braun 07.03.2017

Розпродаж запчастин до побутової техніки Philips, SEB, Braun

Пропонуємо запчастини для побутової техніки Philips, SEB, Braun. Перелік запчастин знаходиться у файлі ----> скачати в форматі .doc
Якщо вас щось зацікавило, пишіть на e-mail, що в закладці "Контакти".